Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Automatyka przemysłowa

Jeśli chcesz zamówić silnik BLDC, skieruj się tutaj.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz powszechne zastosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników DC, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Positec.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]