Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Automatyka przemysłowa

Jeśli chcesz zamówić skrzynkę telekomunikacyjną, koniecznie wejdź na www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być bardzo funkcjonalne. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz nieruchomości i na zewnątrz

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z solidnego surowca i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi cechować się odpornością na ingerencje osób trzecich oraz ekstremalne warunki. Następna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której zlokalizowane są ważne przewody – tj. skrętki koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – routery, multiswitche. Moduły wewnątrz skrzynki można przyłączyć np. na paski rzepowe lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – dedykowane komory

Ważnym składnikiem jest też ochrona przed wtargnięciem osób trzecich do środka szafki. Specjalistyczne zasuwy znakomicie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne ze względu na dzieci. Należy pamiętać także o zachowaniu ładu w środku szafki – w tym celu służą specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – mają one różne rozmiary, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do swoich potrzeb.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]