Czy kolczyki kwiatuszki można nosić na eleganckie imprezy?

Biżuteria

Potrzebujesz kolczyków kwiatków? Sprawdź www.bizutik.pl.

Od stuleci jeden z najpopularniejszych motywów, z którego jubilerzy czerpią inspirację, to kwiaty oraz ogólnie świat roślin. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest sporo. Wśród najistotniejszych wymienić warto bezapelacyjnie znaczną różnorodność takich wzorów powodującą, że biżuteria z kwiatami może być noszona zarówno przez kilkuletnie dziewczynki, jak i dojrzałe kobiety. Nie powinniśmy nie wspomnieć również o atrakcyjnym designie, którym nierzadko charakteryzują się kolczyki kwiatki tudzież pozostała biżuteria na bazie motywów roślinnych – ta wszak doskonale współgra zarówno ze stylizacją casual, jak i wytwornymi, wyjściowymi kreacjami. Jak więc wybierać kolczyki kwiatki, by wspaniale się prezentowały?

Kolczyki kwiatki – prawidłowo dobierz je do danej stylizacji

Kolczyki kwiatki mogą być naprawdę efektownym dopełnieniem każdego stroju – nieraz okazują się wręcz najważniejszym jej akcentem. Żeby tak jednakże było, trzeba je dobrze dopasować do danej stylizacji. W przypadku kreacji wieczorowych bądź tych przeznaczonych na oficjalne wydarzenia, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich będą niewątpliwie kolczyki kwiatuszki przyozdobione kryształkami Swarovskiego albo drogimi kamieniami. Przy mniej formalnych, codziennych stylizacjach dobrze natomiast będą wyglądać kolczyki emaliowane. Zwróćmy też uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki inspirowanych światem roślin najczęściej zakłada się na sztyfty. Kolejną kategorię stanowią kolczyki produkowane z przedtem sporadycznie używanych w branży jubilerskiej materiałów, jak na przykład drewno, ceramika bądź tworzywa sztuczne.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Pozostałe motywy florystyczne

Pozostając nadal w temacie kolczyków kwiatuszków, nie sposób byłoby nie wspomnieć o tym, iż kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który zdobył serca jubilerów. Ogromną popularnością cieszą się również wzory inspirowane kształtem pnączy oraz liści. Nieco rzadziej występują – aczkolwiek możemy kupić je w sklepach – to kolczyki inspirowane kształtem pełnych roślinnych sylwetek bądź owoców.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]