Kolczyki z koralem

Biżuteria Robienie zakupów

Jeśli szukasz kolczyków z koralem, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem

Dlaczego w Twojej kolekcji biżuterii powinny znaleźć się kolczyki z koralem? Koral symbolizuje bogactwo i siłę. W przeszłości, korale wieszało się nad kołyskami niemowląt w celu ochrony przed złem. Stosowane były do leczenia chorób gardła, a także do przyspieszenia gojenia ran. Według części osób, koral redukuje stresy i sprzyja stabilnemu życiu rodzinnemu. Pomaga także przy rozwijaniu zdolności dyplomatycznych. Koral to amulet przypisywany osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Do czego najlepiej pasują kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Taki rodzaj biżuterii można wkładać codziennie, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Świetnie pasują do stylizacji inspirowanych polskim strojem ludowym.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]