Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Biżuteria Robienie zakupów

Srebrną biżuterię zamówisz na https://www.bizutik.pl

Jest z ludźmi od stuleci i mimo pojawienia się różnych nowych wzorów, w gruncie rzeczy mało się zmieniła. Biżuteria wciąż pełni tę samą funkcję – jest pewnego rodzaju ozdobą człowieka, a także umożliwia oddanie własnego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo często noszą panie i panowie, dzieci oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, które projekty cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej pięć dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Największym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie fakt, iż jej stosowanie daje szansę ustrzec się różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo czasu, jednak należy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona zarysować lub uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z delikatną wyściółką – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]