Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Biżuteria Robienie zakupów

Pod tym adresem zobaczysz kompletny asortyment sklepu jubilerskiego Kraków

Wraz z rozkwitem rynku i ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie bardzo często wykorzystujemy możliwość zamawiania w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy nieomalże wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które zaleca się kupować w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnego pierścionka, łańcuszka bądź broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, aby mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy planujemy kupić obrączki lub pierścionek, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli zaś wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny lub za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego rozmiaru lub sporządzi nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej porady jubilera. Pomoże on nam dopasować stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, wskaże popularne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, komunii czy urodzin.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii i tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą inne usługi. Naprawa popsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli wypadł nam kamień z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i umiejętnie zreperuje go w swoim warsztacie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku datę, gratulacje, podziękowania czy też inną istotną dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, albo mamy swój pomysł na sygnet czy też zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu mamy zbędną albo niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]