wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Wisiorki ze srebra

Biżuteria Robienie zakupów

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety luksus kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz nosić blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej ważna jest grubość kupowanego łańcuszka i materiał, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łzy, kwadratu itd.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór jest również jeśli mówimy tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]