Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Biżuteria

Więcej szczegółów o kolczykach srebrnych

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez Polki akcesoriów. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy co powoduje, że są tak chętnie kupowane oraz w jakich miejscach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych fasonach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są wiszące akcesoria, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Są ozdobione drogocennymi klejnotami albo zupełnie gładkie. Akcesoria wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki popatrzmy na cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się doskonale, należy dobrze je czyścić i na bieżąco eliminować najmniejsze zanieczyszczenia. Należy wycierać je często delikatną szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne produkty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast starych technik czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy sól. Takie substancje mocno niszczą delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które oferują ekspresowe doręczenie i rozmaite wyprzedaże. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane Polki.