Biuro architektoniczne – Bartłomiej Sitarski

Branża budowlana

Uzyskaj więcej informacji o ofercie biura architektonicznego Kraków na barteksitarski.pl.

Niewątpliwie chcesz, by w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak trzeba. Na powodzenie Twoich działań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, jaki projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej interesujących ofert nie powinno być jednak trudne – projekt może wykonać pracownia architektoniczna lub także, kiedy najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić gotowy projekt. Które wyjście będzie bardziej opłacalne? Na które z nich się zdecydować?

Gotowy projekt – taniej niż w biurze architektonicznym

W sieci w parę chwil dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są wśród nich propozycje dla mniej wymagających klientów i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najsilniejszą stroną jest z pewnością cena – najprostsze projekty kupimy już za za trochę więcej, niż dwa tysiące złotych. Oprócz tego będzie to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby kupić projekt jak najszybciej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle pozostałych budynków. Decydując się na takie wyjście możemy być pewni, że projekt spełni wszystkie nasze wymagania – przed jego wykonaniem architekt dowie się, co jest dla nas najistotniejsze.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie droższy niż gotowy – osoby, które na niego postawią powinni liczyć się z kosztami około dwustu zł za metr kwadratowy.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]