Co znajduje się w ofercie polskiego producenta blachodachówek?

Branża budowlana

Producent blachodachówek - aktualną ofertę poznasz pod tym adresem.

Montowane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne i betonowe powtórnie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wykonane z blachy. Wiele atutów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one rekomendowaną opcją nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale również dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – niewielkie obciążenie dla struktury dachu

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z paru powodów. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję więźby dachoweji zarazem ułatwia transport i rozładunek tych modułów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i mniej czasochłonny w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich precyzyjne ustawienie zabiera z reguły dużo więcej czasu. Inną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do w zasadzie dowolnej, nawet niezmiernie skomplikowanej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę da się bez problemu przyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych bardzo dobrze się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i idealnie pasuje do starych obiektów, zwłaszcza, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżniają się również lepszą szczelnością. Ponadto łatwo je wyczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku mocnych zabrudzeń jakiś środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent pokryć dachowych

Żeby nabyć nowoczesne blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od trzydziestu lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych producenta, rozproszonych na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Chlubą firmy REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie rys, a także korozję. Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, wobec tego nie licząc własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi okna dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych uznanych producentów.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08