Okna drewniane – ponadczasowa elegancja

Branża budowlana

Potrzebujesz okien drewnianych Limanowa? Sprawdź http://bit.ly/2i6titI.

Okna wykonane z drewna powszechnie kupowane są nie tylko ze względu na niezaprzeczalne walory estetyczne, ale również na ich odporność. Ten naturalny materiał zapewnia estetyczny wygląd, który zostaje zachowany przez długi czas. Nie tylko jednak wygląd jest ważną zaletą tych produktów. Jakie są jeszcze kwestie, dla których są one dobrym wyborem, nawet w przypadku, gdy ich cena jest nieco wyższa aniżeli okien plastikowych?

Okna drewniane – wyjątkowy charakter

Każdy wielbiciel przedmiotów wykonanych z drewna, szczególnie tych mających związek z aranżacją domu, podkreśla niepowtarzalny klimat, jaki buduje materiał ten. Można też decydować się na różne gatunki drewna, które mają rozmaity wygląd, barwę czy też inną fakturę, co stwarza ogromne możliwości aranżacyjne oraz można dzięki temu decydować się na różne warianty. Drewno jest też bardzo przyjemne w odbiorze, kojarzy się z przytulnym domem, może być więc idealnym produktem do produkcji najróżniejszych elementów aranżacyjnych.

Inne ważne zalety okien drewnianych

Ten wyjątkowy naturalny materiał zapewnia ogromne możliwości jeżeli idzie o produkcję okien. Mogą one mieć rozmaity wygląd oraz stylistykę. Drewniane ramy można malować na dowolne kolory, a ponadto poddawać obróbce, tworząc piękne wzory. Tylko drewno może być wykorzystywane do odnawiania starych budowli, znakomicie spisuje się także w domach osób mających alergie. Nie wydziela żadnych szkodliwych substancji, a nawet dobroczynnie działa na samopoczucie domowników, sprawiając, że lepszy staje się klimat domu. Do tych plusów należy poza tym dopisać to, iż istnieje wiele skutecznych metod wydłużania żywotności okien drewnianych, jak również to, iż materiał ten jest na wskroś ekologiczny, zarówno gdy mówimy o jego pozyskiwaniu, jak również utylizacji, która jest stosunkowo łatwa i nie zagraża atmosferze. Wszystko to sprawia, iż drewniane okna są bardziej godne polecenia niż okna wykonywane z plastiku czy PCV.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]