Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Branża budowlana

Poznaj ofertę producenta okien drewnianych na www.oknostol.com.pl.

Naturalne okna drewniane są niebywale szykowne i odporne na uszkodzenia. Pasują do każdego obiektu – od staroświeckich budynków po współczesne wnętrza. Z jakich komponentów producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i dlaczego są one tak modne w Polsce?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna rodzimego

Obecnie okna drewniane są produkowane z użyciem najnowszych metod, dzięki czemu są energooszczędne. Producenci okien drewnianych dodatkowo je gruntują, a mycie jest łatwe. Okna drewniane gwarantują znakomite efekty estetyczne, posiadają opływowe kształty, tradycyjne okucia. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna polskiego – na przykład dębu, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Tradycyjne tworzywa w połączeniu z współczesnymi metodami powodują, że okna drewniane są tak często kupowane nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych z reguły oferuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort. Naturalne drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym. Rzecz jasna producent okien drewnianych tworzy także estetyczne drzwi, doskonałe do stuletnich dworków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno jako materiał naturalny jest całkowicie ekologiczny, sprawdza się przy remontowaniu lokali mieszkalnych. Remontując wnętrze warto zatem zdecydować się na szlachetne, solidne i gustowne komponenty drewniane.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]