„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Dbanie o zdrowie

Vitberg. Zdobądź więcej wiadomości o tej marce

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W aparacie częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli chcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Nogi, Biodra, Metabolizm, Szyja lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na korzystanie z nich we własnym domu.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]