Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Dbanie o zdrowie

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego wielogodzinną pracą w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego polepszyło także sen testującego, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest także wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (lub tylko poszczególnych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]