Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Dbanie o zdrowie

Kliknij w to miejsce, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji w temacie marki Vitberg

Nieistotne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to polski producent modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]