Jak działa wibroterapia? Opinie o urządzeniach Vitberg

Dbanie o zdrowie

Pokaźna porcja informacji o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skoncentrować się na jednym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii zalecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie kraju.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]