Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Dbanie o zdrowie

Zajrzyj tu po więcej informacji o marce Vitberg

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: montownię, dział elektroniki, wykrawalnię i szwalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]