Jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Dbanie o zdrowie

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, odnajdziesz na www.youtube.com

Dowiedz się jak przebiega produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat para się produkcją aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata praktyki w jednym zestawie marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia osób chorujących na rozmaite schorzenia. Pełny aparat składa się z 6 elementów stymulujących i 2 nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji urządzeń marki Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a następnie dokładnie sprawdzane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]