„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Dbanie o zdrowie

Więcej informacji o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, zesztywnienie ramion i szyi oraz uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje nogi, kolana, szyję, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co przekłada się na zmniejszenie poziomu stresu i spokojniejszy sen. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]