Napieraj.pl testuje działanie zestawu do wibroterapii marki Vitberg

Dbanie o zdrowie

Szukasz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Co o wibroterapii myślą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało człowieka mają wibracje?

Aparaty firmy Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od wielulat stosuje się drgania o niskiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po znacznym treningu. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, również możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami zarówno od sportowcówwyczynowych, lekarzy oraz rehabilitantów, jak i prywatnych użytkowników. Zauważają oni, iż urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]