Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Dbanie o zdrowie

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]