Pierwsza pomoc – szkolenie

Dbanie o zdrowie

Coraz więcej firm oferuje prowadzenie szkoleń z pierwszej pomocy. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu. Z tego powodu warto wiedzieć uprzednio, co jest szczególnie ważne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Kurs z pierwszej pomocy to kurs, który przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na skrzypcach lub mówić po francusku, jednak każdy powinien nauczyć się niesienia pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na wiek warto wiedzieć, jak unieruchomić złamaną kostkę lub jak ułożyć kogoś w pozycji bocznej ustalonej. Świadkiem groźnego wypadku możemy być zawsze: w drodze do szkoły, na urlopie, w szkole. Niezmiernie ważne jest, byz kursu pierwszej pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy dużych i małych firm.

Ile kosztują szkolenia z pierwszej pomocy?

Cena szkolenia z 1. pomocy jest zależnazależy od jego czasu trwania oraz liczby partcypantów. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt przypadający na 1 osobę jest mniejszy. Z drugiej strony, im mniej uczestników, tym więcej się nauczymy. Na zniżki możemy liczyć w przypadku kursu dla kilkunastu osób. Co więcej, w Sieci znajdziemy też kursy otwarte – dla dużych grup. Nie musimy dopinać spraw organizacyjnych i kompletować grupy – wystarczy zapisać się na dany kurs.