Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Dbanie o zdrowie

Więcej w temacie marki Vitberg na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi czy nóg. Moduły masujące polskiej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (niezbędnej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]