Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Dbanie o zdrowie

Więcej na temat marki Vitberg na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem modernizuje swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są przychylnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg założył 52 placówki na terenie Polski, gdzie możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Średnio c trzeci pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]