Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Internetowe strony Marketing i reklama Usługi

Pozycjonowanie www Kraków - kliknij tu po więcej szczegółów o tej usłudze

Popularność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każda firma chce aktualnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie znaczy, że klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych firm, które świadczą usługi tylko w określonym województwie czy też nawet w jednym mieście, przykładowo w Krakowie lub w Szczecinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla małych firm

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych korzystają zwykle z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, przykładowo “restauracja gruzińska kraków”, “sklep sportowy kraków” lub “malarz kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych podmiotów na pokazanie swojej oferty potencjalnym klientom, mieszkającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO skierowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład przez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron www i optymalizacji, pozycjonowania od blisko 15 lat. Przez ten okres dobrze poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również poprawę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może kontrolować na bieżąco efekty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]