Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Nauczanie

Pod tym linkiem poznasz najkorzystniejszą ofertę kursu digital paintingu

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować zdjęcia w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową poradą, prowadzą korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, reklamą, animacją i grami komputerowymi.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]