Kurs kulinarny – korzystaj z doświadczenia szefów kuchni

Nauczanie Żywność

Kurs kulinarny - ta niezwykła oferta Cię pozytywnie zaskoczy

Wzięcie udziału w kursie kulinarnym to droga do pozyskania nowych umiejętności – poznanie tajników różnych receptur oraz odpowiednich technik produkcyjnych albo po prostu opanowanie podstaw gotowania. Do kogo kierowana jest oferta? Czy warto zapisać się na warsztat kulinarny?

Kurs kulinarny – poznaj tajniki sztuki kulinarnej

Umiejętności gotowania nie zdobywa się w parę tygodni – szef kuchni potrzebuje czasu, żeby poznać skomplikowane receptury oraz poszerzać swoje kwalifikacje. Jeśli chciałbyś pójść w ślady najlepszych, zapisz się na kursy kulinarne i skorzystaj z wiedzy profesjonalnych szefów kuchni, którzy opanowali sekrety technik gotowania, a teraz dzielą się nimi z mniej doświadczonymi adeptami. Propozycja skierowana jest do różnych zainteresowanych – zarówno do pasjonatów, którzy ledwo zaczęli swoją przygodę z kuchnią, jak i do osób, które dążą do tego, by podnieść posiadane już kwalifikacje. Kursy kulinarne dostarczają dużą różnorodność tematyczną – można uczestniczyć w zajęciach z kuchni fit, poznać przepisy wegetariańskie, doskonalić przyrządzanie deserów, tortów i innych produktów cukierniczych, jak również uczyć się smażyć doskonałe steki wołowe.

Dwa etapy warsztatu kulinarnego – szkolenie teoretyczne oraz praktyczne

W jaki sposób przebiegają zajęcia? Warsztaty kulinarne są dwuczęściowe – prowadzone jest szkolenie teoretyczne i praktyczne. Panel teoretyczny służy wyjaśnieniu podstaw, a część praktyczna jest w całości poświęcony opanowaniu przygotowania wybranych specjałów. Uczestnicy wszystkie potrawy sporządzają samodzielnie, uczą się też sztuki dekorowania dań na talerzu, a wszystko odbywa się w obecności profesjonalistów. Chcesz pozyskać nowe umiejętności kucharskie i częstować swoich znajomych zachwycającymi daniami? Jeżeli interesują Cię efektywne warsztaty kulinarne prowadzone z naciskiem na praktykę, skorzystaj z kursów oferowanych przez profesjonalnych szefów kuchni, którzy posiadają wieloletnią praktykę zawodową.

Dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]