Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Nauczanie

Poszukujesz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie kursu rysunku w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty i życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Doskonałą propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]