Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Rachunkowość, finanse

Więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem przelewów uzyskasz tutaj.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas poświęcony na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasada funkcjonowania

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wystawionych fakturach, a później monitoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych firm, ale także i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują tylko 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie napotykają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, tym samym doskonale zda egzamin w uczelniach niepublicznych bądź językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]