Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Robienie zakupów Sport i hobby

Sklep jeździecki Kraków - tu na pewno zakupicie wszystko, co jest wam potrzebne!

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują ciekawy wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep dla koni online

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży także produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]