Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Robienie zakupów

Dowiedz się, gdzie nabyć baniak na wino

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]