Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Robienie zakupów Sport i hobby

Zamów czapraki.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą koniowi wygodę, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych surowców znakomicie chłoną wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyprodukowane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź posiadające siateczkę absorbującą pot koni. Przemyślana konstrukcja przynosi wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także dobrze się prezentują. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]