Czyściwo przemysłowe – niezastąpione w walce z brudem

Robienie zakupów

Jeśli szukasz czyściwa włókninowego, powinieneś odwiedzić ten adres

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają na utrzymanie wysokich standardów czystości w wielu przedsiębiorstwach. Które z nich znajdziemy aktualnie w sprzedaży? Co należy wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – korzysta się z nich najczęściej w rozmaitych gałęziach przemysłu, np. w zakładach przemysłowych, w branży chemicznej, w firmach produkcyjnych, a także wielu innych sektorach gospodarki, w których niezbędne są absorpcyjne i wytrzymałe artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie poradzi sobie z wyschniętym brudem, tłuszczem, pyłem, plamami z oleju czy innymi zabrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może też być użyte do pucowania szkła czy polerowania delikatnych obiektów. Profesjonalne czyściwa efektywnie zastępują standardowe szmatki, nie podrażniają skóry, a przy tym są niezwykle elastyczne, wytrzymałe oraz chłonne

Niekurzące się i celulozowe – warianty czyściw technicznych

Na rynku dostępne są różnego typu czyściwa techniczne. Fundamentalny podział rozróżnia czyściwa z włókien oraz z papieru. Dla potrzeb branży spożywczej opracowano czyściwa przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z pokarmami. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz artykuły nasączane, z włókien do wrażliwych nawierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania silnych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i mogą być zastosowane do oczyszczania różnych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce bądź w klasycznej formie.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]