Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Branża budowlana Robienie zakupów

Tutaj zamówisz drzwi zewnętrzne drewniane.

Drzwi wejściowe pełnią sporo zadań – oddzielają od szumu dobiegającego z ulicy, zabezpieczają przed kradzieżą i ochraniają mieszkanie przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Z jakiego powodu warto wybrać drewniane drzwi wejściowe? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe drewniane – komfort termiczny oraz wytrzymałość

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najistotniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoją trwałość oraz cechy już od dawna cieszą się ogromną popularnością. Naturalny surowiec rewelacyjnie się prezentuje i da się go wykończyć na rozmaite sposoby. Poprawnie zbudowane drewniane drzwi wejściowe wyróżniają się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, że w pomieszczeniach daje się odczuć komfort termiczny, a przy tym koszty ogrzewania są dużo niższe. Szukając drzwi do domu warto zwrócić uwagę na modele o grubości 68 mm lub 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, za sprawą swoim parametrom – nie odkształcają się i trudno je uszkodzić, więc wyśmienicie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie wejściowe drzwi drewniane są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają drzwi wejściowe dwuskrzydłowe?

Na rynku można znaleźć również drzwi drewniane na wymiar, które są rekomendowane w przypadku nietypowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla tych, którzy kładą nacisk na niesztampowy design. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy skorzystać z usług firmy, która zrealizuje spersonalizowany wzór na zlecenie, a zarazem zapewni długą gwarancję na swój produkt. W drzwiach drewnianych umieszcza się efektowne szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą także wybierać spośród rozmaitych rodzajów szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, trzeba również podkreślić inne cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Często wyposaża się je w zabezpieczenia antywłamaniowe, dlatego są trudne do sforsowania. Zapewnia to domownikom doskonałą ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe są wyposażone też wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. By osłonić powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, do ich produkcji wykorzystuje się lakiery najwyższej jakości.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]