Efektowna dekoracja dłoni – ozdoby i pyłki do paznokci

Robienie zakupów Uroda i kosmetyki

Więcej o ozdobach do paznokci na houseofbeauty.com.pl

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest łatwe. W rzeczywistości to trudne zadanie wymagające stosownych kwalifikacji oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez doświadczoną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z jej pracą oraz kupnem akcesoriów. Pięknie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą źródłem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – efekt lustrzanego odbicia

Do ozdabiania paznokci teoretycznie wystarczy zwykły lakier. Należy jednak mieć na uwadze, iż za jego pomocą nie osiągniemy naprawdę dobrych efektów. Te będą osiągalne jedynie przy użyciu dodatkowych środków, jak np. pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które możemy osiągnąć przy użyciu pyłków do paznokci to między innymi lustrzane odbicie, metaliczny odblask lub dowolnie wybrany wzór. Poza pyłkami, producenci oferują też ozdoby do paznokci w postaci naklejek, które pozwalają na osiągnięcie efektu hologramu.

Które firmy produkują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe dodatki nadające im wyjątkowy wygląd znajdziemy w ofercie wielu marek, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi ChiodoPro, Victoria Vynn, ABA Group, Indigo, Miyo, CND, Neonail oraz Milani.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]