Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Robienie zakupów

Znajdź akcesoria do alkoholu na superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87

Samodzielna produkcja trunków alkoholowych, kiedyś ogromnie popularna, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przygotowane samodzielnie są o wiele tańsze od tych ze sklepu), ale również możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań, skłonność do eksperymentowania i zadowolenie jakie płynie z picia swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę przygotowują domowe napoje, wybiera cydr, nalewki, piwo lub wino, choć nie brak też miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy posiadać stosowny sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, korków, pojemników czy balonów. Ponadto, do każdego rodzaju trunku potrzebne są odmienne akcesoria – dla piwa są to na przykład kotły i chłodnice, natomiast w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednak wykaz potrzebnych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z napojami trzeba odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne domowe alkohole możemy sporządzić samodzielnie. Znacznie lepiej będą natomiast wyglądać butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę i zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez obaw wręczyć krewnym w charakterze upominku. Osobny rodzaj takich dodatków to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych alkoholach, ale też tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter przyjęcia.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]