Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Znajdź części Renault na http://bit.ly/2MdcyWk

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]