Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Robienie zakupów Sport i hobby

Jeśli chcesz nabyć bryczesy, koniecznie sprawdź horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda na koniu wymaga nie tylko godzin pracy, ogromnych pokładów cierpliwości i sporych wyrzeczeń, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz nabyć wysokiej jakości bryczesy? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i ciasne, a jednocześnie nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak dobrać najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który może być wytworzony z silikonu, skóry ekologicznej lub innych materiałów zapewniających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący także uda i łydki, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort termiczny w czasie jazdy. Znaczenie mają także walory użytkowe – liczne kieszonki czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]