Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Robienie zakupów

Dalsze informacje o derkach

Derka specjalne przykrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny oraz ochronę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można aktualnie nabyć w sklepach online jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych modelach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Końska derka – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – istotne są też specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, a także zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl oferuje między innymi regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś zwierzęcia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]