kontener na gruz, kontener na odpady

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Branża budowlana Robienie zakupów

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery stalowe – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest dużo typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach częstokroć stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]