Kontenery specjalne – uszczelniane, z plandeką lub podgrzewaną podłogą

Robienie zakupów

Kontenery produkcja. Więcej szczegółów na http://tinyurl.com/yy8f3rk7

Kontenery na odpady specjalne powinny cechować się dużą trwałością, jak również spełniać rygorystyczne parametry techniczne. Jakie cechy mają popularne modele kontenerów? Dlaczego warto wybrać najwyższej jakości kontenery stalowe?

Rodzaje kontenerów na odpady

Wśród dostępnych w sprzedaży pojemników specjalnego przeznaczenia wyróżniamy kontenery na odpady sypkie, płynne, niebezpieczne, odpady pochodzące z oczyszczalni ścieków oraz odpady przemysłowe. Kontenery przeznaczone do przewozu odpadów z oczyszczalni mają podgrzewaną podłogę, co zapobiega przymarzaniu płynów do dna. Pojemniki tego rodzaju są spawane szczelnie spoiną ciągłą i są zabezpieczone pokrywą z uszczelką, dzięki czemu przewożone odpady nie wyciekają. Kolejnym zabezpieczeniem jest konstrukcja umiejscowiona nad pokrywą, która zapobiega wylewaniu się cieczy podczas załadunku kontenera na samochód. Do często używanych kontenerów na odpady należą też pojemniki na odpady przemysłowe typu plandekowiec – modele z dnem posiadającym mocowania do asekuracji ładunku i z rozsuwanymi ścianami.

Kontener na gruz i odpady sypkie

Oddzielną grupę kontenerów stanowią modele na odpady sypkie, np. pyły i trociny. Obecne na rynku kontenery wyposażone są w przenośnik ślimakowy oraz obsługiwane przez urządzenia hakowe. Kontenery na materiały ziarniste mogą również posiadać klapę z uszczelką. Do kontenerów specjalnych należą także kontenery otwarte używane do przewozu i gromadzenia gruzu oraz odpadów budowlanych.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]