Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Dbanie o zdrowie Robienie zakupów

Więcej o masce wielokrotnego użytku na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który opanował cały świat, kompletnie przeistoczył nasz bieg życia oraz relacje z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania określonych środków, których rolą jest chronić nas przed potencjalnym zagrożeniem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni lub biura, gdzie przeważnie przebywamy w większym tłumie ludzi, musimy dla naszego zdrowia nosić na nosie oraz ustach maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeżeli mamy problemy z oddychaniem w zwykłej maseczce z bawełny?

Wytrzymała mini przyłbica zabezpiecza podobnie jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z bawełny są niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z wirusem podobnie jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania nos oraz usta, ale przy tym umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej największymi plusami są komfort, trwałość oraz nieznaczna waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica wykonana jest z surowców, dzięki którym może być używana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po każdym użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy) za pomocą popularnych detergentów.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi starszych oraz sportowców

Ochronną przyłbicy rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy docenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nakładać ochronne maski podczas pracy. Mini Shield nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie jest uciążliwe. Młodzież zapewne uzna za zaletę też to, że działa ona z funkcją FaceID.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]