Namioty cateringowe – organizuj imprezy w plenerze

Robienie zakupów

Namiot cateringowy to niezbędny element wielu eventów odbywających się w plenerze. Jak zbudowane są nowoczesne namioty cateringowe i dlaczego warto ich używać?

Namioty cateringowe – na urodziny i konferencje

Namiot cateringowy jest powszechnie wykorzystywany przez podmioty organizujące wszelkiego rodzaju eventy w plenerze – pikniki, wesela, złote gody, a także sympozja. Konstrukcje tego typu sprawdzają się świetnie zawsze wówczas, gdy na wydarzeniu pojawiają się posiłki, np. zimny bufet, napoje czy przystawki. Namioty cateringowe umożliwiają zachowanie przez dłuższy czas świeżości serwowanych dań, a także chronią je przed przegrzaniem na słońcu czy wpływem innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. Na rynku dostępne są namioty cateringowe o szerokości od 3 do 8 metrów oraz długości od 4 do 52 metrów. Kupujący mogą wybierać pomiędzy konstrukcjami o różnym kształcie i kolorystyce. Namioty cateringowe można także zestawiać ze sobą lub personalizować, tworząc konstrukcje dostosowane do dowolnych potrzeb.

Namiot cateringowy na każdą pogodę

Imprezy i wesela na świeżym powietrzu są coraz popularniejsze, nie dziwi więc to, iż rośnie liczba osób szukających przestronnych i stabilnych namiotów cateringowych wytworzonych z solidnych materiałów. Namiot cateringowy ochrania gości przed niekorzystną pogodą – przed wiatrem, silnym promieniowaniem słonecznym czy deszczem. Obecne w sprzedaży namioty cateringowe charakteryzują się mocną konstrukcją i wytrzymują nawet intensywne podmuchy wiatru. Nowoczesne namioty tego typu zostały również wyposażone w systemy usprawniające cyrkulację powietrza wewnątrz namiotu, co zapobiega nadmiernemu skraplaniu się wody i poprawia komfort gości. Innym udogodnieniem jest też system kumulujący ciepło w namiocie, co jest szczególnie istotne w chłodne miesiące.