etykiety na butelki, etykiety weselne

Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Robienie zakupów

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć alkoholu na ślub, imieniny czy osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – alkohol jako nietuzinkowy prezent od Młodej Pary

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko stoją na stołach, ale również dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem na koniec zabawy. Taki podarunek jest uważany za formę wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, dniu i miejscu ślubu czy podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można nabyć w przeróżnych wzorach oraz barwach, w związku z tym bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej lub wieczorze kawalerskim.

Personalizowane etykiety na butelki – dekoruj swoje przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli produkujesz własne soki, wina bądź nalewki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwyczajnej flaszki. Na dodatek butelki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]