Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Robienie zakupów

Z aktualną ofertą hurtowni słoików szklanych zapoznasz się na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to także sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego zdrowego, smacznego czy też autorskiego wyrobu. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać opakowana tak, żeby artykuł długo zachował świeżość, a zatem m.in. w szklane słoiczki oraz butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od polskiego hurtownika

Jasne jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. marmolady, ocet czy smalec kanapkowy, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest tym samym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając towar całymi paletami zazwyczaj można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek oraz słoików. Dzięki temu także dostanie je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiczki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości butelki ze szkła (znakomite do rozlewania wina, soków bądź piwa) i słoiczki. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1400, a nawet 3200 sztuk danego produktu. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać zakupiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Wraz z słoikami oraz butelkami w hurcie można dodatkowo nabyć większą ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]