Pasta do mycia rąk – usuń najtrwalsze zabrudzenia ze skóry

Robienie zakupów

Jeśli potrzebujesz pasty BHP do rąk, odwiedź ten adres

Rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy kominiarze – to zaledwie niektóre z grup zawodowych narażonych na kontakt z substancjami, których ciężko usunąć ze skóry. Są nimi głównie wszelkiego rodzaju oleje, sadze, smary, farby, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do zapewnienia im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej efektywne są w takim przypadku pasty BHP.

Pasta do mycia rąk – działanie i jej składniki?

Pasta BHP do rąk różni się od innych preparatów czyszczących stosowanych każdego dnia w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, musi wyróżniać się stosownymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie dobranych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z porów skóry. Zarówno preparaty myjące użyte w paście BHP do rąk, podobnie jak substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, żeby pasta zawierała dodatkowo substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Komu przydadzą się pasta BHP do rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do rąk ma zastosowanie zwykle w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Rzecz jasna przyda się także w domu – będzie bardzo pomocna w czasie porządków bądź w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]