Płyn do zmywarki – dla domu i punktów gastronomicznych

Robienie zakupów

Więcej szczegółów o preparatach do zmywarki

O ile w domu używanie zmywarki często nie jest niezbędne, to w lokalach gastronomicznych trudno byłoby bez niej utrzymać jakiekolwiek talerze i sztućce w czystości. Powodów, dla których opłaca się zaopatrzyć kuchnię punktu gastronomicznego w nawet więcej niż jedną zmywarkę jest sporo, lecz najistotniejsze z nich to dokładność oraz efektywność zmywania. Nawet mała kafeteria wytwarza sporą liczbę brudnych naczyń. Ich wymycie jest niezmiernie trudne – zwłaszcza, iż muszą być one nienagannie czyste. Trzeba jednak pamiętać, że efektywność pracy zmywarki w dużym stopniu jest zależna od tego, jakich preparatów do zmywarki użyjemy.

Preparaty do zmywarki – rodzaje i zastosowanie

Najistotniejsze preparaty do zmywarki to z pewnością preparaty myjące. Ich zawartość jest zależna od zastosowania danego produktu. Są pośród nich środki używane do mycia zatłuszczonych i przypalonych naczyń, a także wybielacze wykorzystywane do filiżanek i innych elementów zastawy kawowej czy herbacianej. Znaczącą grupą są ponadto środki do czyszczenia zmywarek – ich stosowanie jest niezbędne, żeby zmywarka pozostała skuteczna i nie pozostawiała zanieczyszczeń na zastawie stołowej. W punktach gastronomicznych, których ranga w znacznym stopniu jest zależna od czystości naczyń, wskazane jest też zaopatrzyć się w nabłyszczający płyn do zmywarki.

Jak zakupić profesjonalne środki do zmywarki?

Płyny i nabłyszczacze do zmywarek spotykane w zwykłych sklepach nie będą przydatne w branży gastronomicznej. Ich wydajność nie jest wystarczająca, a dodatkowo dystrybuowane są one w niewielkich ilościach. Najlepszym rozwiązaniem dla firm gastronomicznych będą zatem zakupy w sklepie z chemią profesjonalną. Złożenie zamówienia z pewnością nie zajmie wiele czasu, gdyż wszelkie związane z tym czynności można wykonać online.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]