Pozbądź się każdych zabrudzeń – profesjonalne środki czystości

Robienie zakupów

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych środków czystości, zobacz tu

Aby zachować czystość – tak w mieszkaniu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i firm

Oferta profesjonalnej chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym trudnych do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, między innymi osadu z tłuszczów, kamienia kotłowego, graffiti lub ognisk pleśni.

Chemia gospodarcza – ochrona powłok

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają także na pielęgnację oraz ochronę powłok w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i szkodliwe oddziaływanie różnych czynników. Znajdziemy między nimi impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, preparaty chroniące przed graffiti, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, a także środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]