Serwetki gastronomiczne – dekoracyjne, składane lub jednorazowe

Robienie zakupów

Szukasz papierowych serwetek? Wejdź na verdeavis.pl/higiena/serwetki-obiadowe.html

Serwetki papierowe to materiały higieniczne, które powinny być częścią wyposażenia każdego baru, herbaciarni lub innego lokalu serwującego posiłki. Jakie rodzaje serwetek są najczęściej wykorzystywane? Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu tego produktu?

Serwetki papierowe – gdzie się je wykorzystuje?

Serwetki papierowe są używane w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, uniwersyteckie i szkolne stołówki, sale bankietowe, herbaciarnie, aż po puby. Te jednorazowe produkty higieniczne świetnie zastępują standardowe serwetki wykonane z materiału, a zarazem pozwalają oszczędzić na wydatkach ich prania i składowania. Na rynku dostępne są różnego typu serwetki papierowe – jednowarstwowe serwetki do dozowników przeznaczone do restauracji samoobsługowych oraz mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas użycia, dzięki czemu doskonale spełniają swoją funkcję.

Serwetki papierowe – ogranicz ilość generowanych odpadów

Chcesz zaopatrzyć swój lokal w mocne serwetki papierowe? Rozważ kupno produktów dozowanych pojedynczo. Pozwala to na uzyskanie znacznych oszczędności, ograniczając w tym samym czasie ilość generowanych odpadów. Dużą popularnością cieszą się też dekoracyjne serwetki papierowe, obecne w sklepach w różnych kolorach – są one produkowane dla lokali, w których ogromnie istotne jest utrzymanie dobrego wrażenia. Wypada osobno wspomnieć o składanych papierowych serwetkach firmy Tork cechujących się fenomenalną chłonnością i wytrzymałością. Serwetki te można nabyć zarówno w odmianie pasującej do standardowych dozowników na stolik (pionowych i poziomych), jak i dyspenserów na ladę czy do zabudowy.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]