Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Robienie zakupów

Więcej o słojach z kranikiem

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest piękną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, soków, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]